Sākums - Par IT IDENT

Par IT Ident

Par mums

Un kāpēc Mēs?

Pieredze un komandas ilgtermiņa attīstība Mums ļauj nodrošināt savus klientus ar visiem IDentitātei nepieciešamajiem izstrādes un izveides procesiem.

Identitāte

Uzņēmuma identitātei ir viena no lielākajām nozīmei uzņēmuma  tālākajai attīstībai un izaugsmei.

Stratēģija

Precīzi apzinoties klienta vajadzības un produkta potenciālu tirgū, izveidojam taktiskas stratēģijas tā precīzai novadīšanai tirgū.

Tehniskais Nodrošinājums

Apzinoties plašo tehnoloģiju iespējas, saviem klientiem nodrošinam, kā klientu menedžeri, tā web u.c. programmatūru programēšanu un citu tehnisko izstrādi.

01.

Plānošana & Ideja

Ir galvenie nosacījumi, pēc kuriem vadoties, apzinamies tālākos procesus un idejas, kuras plānojam realizēt, konkrētajā situācijā.

02.

Identitāte un Noformējums

Apzinoties produktu un procesus, kurus esam ieplānojuši, izstrādājam nepieciešamos digitālos materiālus, mājaslapas vai platformas, konkrētā produkta tālākai attīstībai.

03.

Izstrāde un Darbs

Ar precīzi nospraustiem uzdevumiem un termiņiem, ķeramies klāt darbu un procesu izpildei, piesaistot attiecīgos speciālistus, attiecīgajai vēlmei un vajadzībai.

04.

Tālāka Attīstība

Izpildot iepriekšējos punktus, varam sākt reklāmas un ar atpazīstamības veicināšanu saistītus darbus, tādā veidā attīstot un nogādājot potenciālie klientu, konkrētajam produktam vai pakalpojumam.

Mūsu partneri

Kompānijas, kas Mums uzticas

Uzticību nevar iegūt. Uzticību nopelna ar rūpīgu darbu, godīgu attieksmi un tikai ar savstarpēju sapratni vienam pret otru. Tieši sī iemesla dēļ, katram klientam pieejam Individuāli, jo katram ir savas vajadzības, vēlmes un idejas – Mēs tās palīdzam realizēt

Sazinies ar mums

Mūsu apbrīnojamie dizaineri un kodētāji lauzīs gan pikseļus, gan robežas, lai palīdzētu Tev izcelties starp visiem pārējiem! Neatkarīgi no tā, vai Tu vēlies tikai vizuālās identitātes atjaunošanu vai uzbūvēt jaunu internetveikalu ar pilnībā pārvaldāmu noliktavas sistēmu - mēs esam šeit ar katru koda simbolu, krāsu toni un SEO atslēgvārdu.

Esam atvērti dažādām sadarbības formām un grūtības pakāpes uzdevumiem, tāpēc nekautrējies jautāt, stāstīt vai piedāvāt mums izaicinājumus!