• Sazināties ar mums
  • info@itident.lv
itident seo
SEO iesaka

Liec Googlei iemīlēties Tavā mājas lapā!

IT Ident, 1. septembris, 2018

Aizvien vairāk uzņēmumu savas preces un pakalpojumus, kā arī informāciju, nodod caur Internetu Bet, kā starp tūkstošiem citu uzņēmumu, panākt, ka Tava mājaslapa atrodas visiem redzamā vietā? Nenoliedzami, Google ir īstais medību lauks, kurā uzņēmumi savstarpēji cīnās par labāko pozīciju, izmantojot dažādus rīkus rezultāta iegūšanai, vieni aktīvi izmanto Google Adwords, reklamējoties pirmajās Google lapās, citi niekojas ar Google biznesu, kāds izstrādā vai uzlabo savu mājaslapu, kāds aktīvi seko līdzi saviem klientiem caur Google Analytics, pētot no kurienes, uz kurieni, cik ilgi un kādos laika periodos klients viesojas uzņēmuma vietnē. Tomēr viens no efektīvākajiem risinājumiem, kas darbojas ilgtermiņā, ir mājas lapas SEO optimizācija.

SEO optimizēšana ir mājaslapas uzlabošanas darbu kopums, kas palīdz Jums nonākt augstāk Google meklējumu rezultātos. Lai saprastu pavisam skaidri, iedomāsimies centrāltirgu, tā milzīgo burzmu, kur apgrozās simtiem pircēju un tie, kas ieguvuši visizdevīgāko vietu paviljonā, aktīvi tirgo savus produktus . Un tad ir tie, kas sēž paviljona tumšākajā stūrī, cerībā, ka kāds garāmgājējs ievēros arī viņa preces. Un tas vientuļnieks esi Tu, kam nav kvalitatīvs SEO, sēdi viens tālu prom no klientu plūsmas, un tā dienu no dienas. Lai SEO optimizācija palīdzētu Tev nokļūt visizdevīgākajā vietā, ir kārtīgi jāpārdomā savas mājaslapas vizuālais noformējums, īpaši pievēršot uzmanību saturam un, protams, izmeklējot visspēcīgākos atslēgas vārdus vai frāzes, kas būs vieni no lielākajiem palīgiem ceļā uz Googles medību lauku. Iekārtojies ērti - sāksim!

SEO optimizācija nav priekš muļķiem!

Daudziem patīk SEO, tomēr retais zina, kas tas SEO tāds ir un kā tas kopumā darbojas. Daudzi sevi sludina par SEO ‘’speciālistiem’’, tomēr patiesībā zina tikai tik daudz, cik ar acīm ir pārlaists pāri Internetā “uzraktai” informācijai. SEO izzināšana ir garš un nopietns mācību process, kas prasa uzmanību un finanses, tomēr aizvien vairāk Search Engine Optimization ‘’ekspertu’’ ir sapratuši, ka SEO - tā taču ir nauda. Vai esi redzējis šī pakalpojuma cenrādi, kas mērāms divos ciparos? Noteikti, jā! Tomēr garantēti varu teikt, Tu tiksi apmānīts, ļoti, kas liks neuzticēties SEO spēkam arī turpmāk. Šādi ‘’speciālisti’’ uzrodas ik dienas, paprasot niecīgu summu, zinot tikai tik, cik melns aiz naga, un tā arī nekādu reālu ieguvumu nespēs sniegt.

Neceri uz fortūnu - nesanāks!

SEO ēd dārgi, un ar 50 eiro investīciju tam nepietiks, un noteikti SEO divu dienu laikā Tevi no 17. lapas nepacels uz pirmo lapu, pirmo trijnieku un nepasniegs zelta medaļu bonusā. Tā tas nenotiek! Tam ir nepieciešamas pastāvīgas investīcijas, kā arī obligāta ir mārketinga stratēģija.

SEO optimizācija dod un prasa kvalitāti

SEO ēd dārgi, un ar 50 eiro investīciju tam nepietiks, un noteikti SEO divu dienu laikā Tevi no 17. lapas nepacels uz pirmo lapu, pirmo trijnieku un nepasniegs zelta medaļu bonusā. Tā tas nenotiek! Tam ir nepieciešamas pastāvīgas investīcijas, kā arī obligāta ir mārketinga stratēģija.

Google nav burvis!

Ļoti daudzi mājaslapu īpašnieki izvieto desmitiem mājaslapu, cerot, ka Google algoritms nogādās lapu visizdevīgākajās pozīcijās, noņemot no pleciem visu atbildību. Super? Nekas nesanāks! SEO izvērtē lapas saturu un izmanto cilvēku saņemtos signālus, lai konkrēto lapu varētu indeksēt un attiecīgi arī mainīt lapas pozīcijas savos meklēšanas rezultātos. SEO darbosies pievienojot tehnisko atbalstu, tā palīdzot Googlei saprast, ar ko Tava vietne atšķiras no citām mājaslapām.

Ja Tevis nav Internetā, Tevis nav vispār!

Cilvēce nespēj dzīvot bez iekārtām: kameras, mašīnas, telefoni, un tas viss nemaz netaisās apstāties, tikai attīstīties. Jau tagad, pēc statistikas datiem, 82% Latvijas iedzīvotāju KATRU dienu izmanto internetu, un tikai pāris procentus noņemot, iegūsim skaitu, cik cilvēku KATRU dienu iepērkas Internetā. Loģiski! Kurš gan neizmanto visu zinošo māti Googli? Esi godīgs, cik reizes Tu esi ieskatījies Googles otrajā vai piektajā lapā? Tie uzņēmumi, kas atrodas Google pirmajā lapā TOP 10 rezultātos, saņem vairāk kā 60% no apmeklētāju plūsmas, turpretī otro rezultātu lapu izmanto mazāk kā 6% Google lietotāju. Vēl šaubies par SEO?

SEO un mājaslapa = roku rokā!

Tikai nelielam skaitam mājaslapu pietiek ar vienreizēju SEO optimizāciju, tāpēc ir svarīgi aktīvi nodarboties ar savu mājaslapu un tās saturu, pirmkārt, konkurenti neguļ, otrkārt, internetā regulāri tiek publicēta jauna informācija, treškārt, meklēšanas algoritmi nepārtraukti pilnveidojas.

Atslēgas vārdos ir spēks!

Es gribu būt pirmais, šaubu nav, bet kā? Konkurence ir liela un izmeklētākie atslēgas vārdi jau tiek lietoti, protams, tas Tev neliedz izvēlēties tos pašus atslēgas vārdus, bet rēķinies ar konkurenci. Atslēgas vārdi ir kā kompass, norāde, kas nepieciešami SEO kampaņās. Tie pateiks gan virzienu – kurp doties, gan arī parādīs vai gūti panākumi, vai pretēji – nekāda cerētā progresa nav. Tomēr viens ir skaidrs, atslēgas vārdi, kurus izvēlas mazāk vai neizvēlas nemaz, nenozīmē, ka nav vēlamo rezultātu sasniedzoši, arī mazāk populāras frāzes un atslēgas vārdi, kas attiecas uz konkrēto nišu, var apmeklējumu padarīt pat vēl lielāku, un konkurences drauds ir niecīgs.

SEO optimizācija ir lielisks rīks, kā panākt sava uzņēmuma mājaslapas atrašanos Google 1. rezultātu lapā. Ar kvalitatīvu SEO, kas nudien nav vērtējams divos ciparos, var panākt ne tikai atrašanos TOP 10 un būt klientu plūsmas centrā, bet arī prezentēt savu uzņēmumu, produktus un pakalpojumus, esot starp, iespējams, Taviem vai nu lielākajiem konkurentiem, vai pat iedvesmotājiem. Ar lielisku SEO optimizēšanu pat sīvas konkurences apstākļos, var panākt, ka mājaslapas apmeklētāju skaits pieaug pat 5 reizes un vairāk, turklāt pirkšanas un pasūtīšanas skaitu spējot palielināt pat līdz pat 135%.

Vai vēl šaubies SEO spēka?